| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

De mult timp caut o melodie, dar nu o gasesc!
Nu stiu versurile.
Canta o fata cu parul mai lung cred ca impletit, cu o sapca. Melodia e gen hip-hop. Fata e cam de 14-15 ani. Presupun ca e negreasa.
A fost premiata nu stiu unde pentru cea mai noua voce, ceva de genu. O fata i-a cantat piesa la X Factor. Va rog spune-ti-mi care e! ( Imi pare rau, mai multe detalii nu stiu )
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cauta imagini pe Google sau clipuri pe Youtube cu Nicole Cherry (romanca), sa vezi daca e ceea ce te intereseaza.

| Satango a răspuns (pentru dannyel86):

Iti multumesc mult! Cautam melodia de mult timp. Nu sti cat de fericita m-ai facut :* :* :*

| dannyel86 a răspuns (pentru Satango):

Cu placere! Pentru asta suntem aici. happy

8 răspunsuri:
| RedFantasy a răspuns:

Nicole Cherry - Memories

| Cosmin300 a răspuns:

Nicole Cherry- Memories

| DenysaDaniela a răspuns:

Nicole cherry Memories

| Satango a răspuns (pentru Oana_Ciotlausi_1999):

Da, asta e. Am gasit-o deja cu ajutorul lui dannyel86 dar mersi oricum de raspuns.