| AureliaMaria99 a întrebat:

Buna :de mult timp imi place de un baiat din 8 desi eu sunt doar pe 5 sa-r uita macar putin la mine nuh am curaj sa-i spun il visez noapteacryingce sa fac?
si ce semnifica asta?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Buna Irinutza! Imi pare rau ca iti dau vesti proaste, dar nu prea exista sanse ca unul de a 8-a sa se uite la tine. Si insemna ca tie iti place de el. Dar la mine e si mai ciudat cu un baiat, il visez noaptea, eu ma gandesc la ceva si el o spune. FF coudat. Parca imi citeste mintile...

1 răspuns:
| ViorelS a răspuns:

Ar putea fi o chestie...dar asta in timp din cauza ca momentan esti cam micuta pentru el. poate el cand va fi a 11-a si u a 8-a este posibil am mai intalnit genu asta de cazuri si asa s-a intamplat.dar asta nu inseamna ca trebuie sa renunti la a-ti mai cauta prieten.