| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
De o luna de zile vorbesc cu un baiat pe mess si ma inteleg foarte bine cu el. Imi spune ca ma iubeste si chestii de genul, el e cu un an mai mare decat mine. Nu ne-am vazut niciodata in realitate, el insista sa ne vedem iar eu gasesc cate un motiv de fiecare data. Imi e frica, pur si simplu imi e frica ca nu o sa-i placa ceea ce vede. Il simt ca se supara putin cand ii zic ca nu pot dar mi-e foarte greu sa ma intalnesc cu el si totusi vreau asta.
Nu stiu ce sa fac, un sfat puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mai bine lasate de astfel de prieteni si cautati un prieten real,cine stie cine este cel cu care vorbesti tu pe mess, vreo unul care duce fete la produs (prostituat) mare atentie, sper sa fie un sfat bun succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu te intalnesti cu el pentru ca si eu sunt in situatia ta de fapt el m-a sunat cu nr privat si dup i-am dat id d mess sa il vad si l-am vazut la web dar nu il stiam si acum nu mai zice nimic pe mes. funda?

| rapidist a răspuns:

De ce sa iti fie frica,esti urata? de ce sa nu te intalnesti, ce ai de pierdut, atunci lasa-l in pace pe baiat ptk pune suflet.am trecut si eu prin chestii din astea si nu pot intelege faze din astea aiurea, ca mi-e frica:iesi cu el vezi cum e si daca e sa fie ceva o sa fie.