| XxBlueRosexX a întrebat:

de o luna nu am mai fost la scoala din 21 mai si vreau sa merg doar de luni...doar ca nu am nici o idee ce sa ii spun medicului de familie sa imi dea motivari...adica ce sa scrie pe ele. Dati-mi niste idei va rog pentru ca mai sunt cateva saptamani de practica si chiar am nevoie de motivari altfel raman corigenta la cateva materii. Plsssssssss dau funditaaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa stie el ce sa-ti scrie, de ex.: rubeola, fractura, astm bronsic etc.

| XxBlueRosexX explică (pentru anonim_4396):

Iam spus odata ca mi-am scos polipii dar mi-a cerut hartia ce r fi trebuit sa mi-o dea de la spital...

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Ok.

| Ziipiiyy a răspuns:

Ai putea sa ii spui medicului ca nu te-ai simtit bine sau ca ai avut rubeola.