| BoboDafuq a întrebat:

Deci acum 3 luni m-am combinat cu un tip.El avea o relatie de 3 ani si totusi zice ca s-a despartit de fata respectiva (desi nu prea stiu ce sa cred, noi locuim in orase diferite, insa nici ea nu e in oras cu el). In fine, toate relativ bune insa urasc ca de ex acum 2 sapt a fost in bar si s-a sarutat cu una (era beat). El a mai fost cu tipa aia si mi-a recunoscut ca s-a sarutat cu ea cam tarziu..eu oricum deja aflasem. Ce pot face? El zice ca tine la mine, dar ma simt de **** rau cand aflu ca se mai saruta cu una cu alta si dupa vine sa isi ceara scuze oh go on

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Simplu, daca nu-ti place aceasta situatie in care te afli, te poti retrage frumusel.