| BomboneleeeColorateee a întrebat:

Deci am 12 ani, si am sanii mici de tot, gen dabea au inmugurit.
Si, noh asta nu m.ar deranja prea tare ca stii ca ar credte pana la 18 ani, dar am o problema care ma descurajeaza.M.am masturbat cam cateva luni- maxim un an.
Si de atunci imi curge un fel de lichid albicios.
Si am citit pe net ca sanii se dezvolta odata ce apare parul pubian si cel de la subrat. Si am par pubian cat de cat si la subrat putin. Dar sanii mici de tot. Si am un 1, 50-55 inaltime.

5 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Ai abia 12 ani și te masturbezi? O să-ți crească și sânii că nu s-a terminat lumea dar te masturbezi la 12 ani?! Urât... lasă-te de,, munca '' asta doamne ești mică joacă-te cu păpușile.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Buna! Stai linistita, sanii o sa iti creasca foarte repede, dar nu te mai gandi asa mult la asta, nu e o problema oh go on La 12 ani nici nu prea sunt fete care sa aiba sanii mari, pentru ca (,) cam atunci incep sa creascawinking

| House99 a răspuns:

laughingDoamne ce a ajuns Romania

| mihaiii9 a răspuns:

Lichidul albicios e din cauza orgasmuluiam discutat cu fosta prietena despre asta si mi-a zis ca la 10 ani a incercat primda data sa se mast.

| BomboneleeeColorateee explică:

Deci masturbarea are vreo legatura cu cresterea saniilor?