| Dell_Delia_2000 a întrebat:

Deci am aroape 15 ani (1 nov) și vreau sa spun ca nu sunt dezvoltată deloc. Am observat ca mi s-au mai conturat puțin șoldurile, dar sânii au rămas așa(mici) de aproximativ un an de zile.
Nu mă gândeam că asta o sa mă afecteze, nu aveam nicio treabă, dar când ies afară multi baieti atrag atentia la faptul ca nu am forme și nu e placut. Adică incep sa ma gandesc in fiecare zi la asta. sad Credeți că o să mă mai dezolt sau rămân aproximativ la fel? Adică în jurul meu sunt numai fete de 12 13 ani dezvoltate ca la 16

Răspuns Câştigător
| PeLeU a răspuns:

Stai linistita.
Cine e sa te placa te place asa cum esti indiferent de ce defecte ai.
De exemplu, eu am 17 ani si pot sa ti spun ca vb cu toate fetele indiferent daca au forme sau nu...
Eu unu apreciez fetele care chiar dau dovada de respect si sunt de treaba, adica sa ai cu cine sa vorbesti.
Fizicul nu prea conteaza intr o relatie, ci sufletul si inima

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O sa te dezvolti, normal. Ce forme sa ai la 15 ani? Pai atunci cand o sa ajungi ma maturitate ce o sa faci? Este normal si bucura-te ce esti inca un copil happy Nu trebuie tu sa te gandesti la altele, este viata lor, tu ai viata ta.

Numai bine!

| Ineys a răspuns:

Da-le cate o palma la baietii aia. Aveti 15 ani, nu la asta ar trebui sa va stea gandul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E în regulă...o să mai crească ei, nu ai nici 15 ani. Dar menstruația a venit?

| Dell_Delia_2000 explică (pentru anonim_4396):

Pe 4 nov am făcut. Da, am de la 12 ani

| Cristian84 a răspuns:

E normal esti in crestere lasa ca ai sa vezi pe la vreo 20 de ani ce bine o sa arati pe cand colegele tale o sa fie prea dezvoltate

| David_Florin_1990 a răspuns:

E normal, deoarece ai tot timpul din lume. Sexul dezvolta aceste calitati si aceste "forme" despre care vorbesti tu. Sa speram ca o sa ai rezultatele pe care le doresti dupa multa dragoste (sa te protejezi). Sper ca te-am ajutat happy