| EuSiCuMine a întrebat:

deci am parul ondulat si mereu il intind cu placa. M-AM SATURAT!
Mereu ma trezesc mai devreme, scriu mai repede doar ca sa am timp sa il indrept. E filat de vreo 3 ori si imi sta aiurea cand se face ondulat asa ca il fac mereu cu placa. intrebarea e :
Pot sa-l fac drept permanent? Merge?
Si daca da, cam cat costa thinking

Funditsaaaaaaaaaaaaa; xxxxxxxxxxxxx

1 răspuns:
| Yuk1na a răspuns:

Pffff...nu te sfatuiesc sa-l indrepti permanent.Costa o groza si trebuie repetat cam odata la 6 luni. Din nefericire la pret nimeni nu este sigur. Ultima data preturile mergeau de la 550 ron pana la 1000 ron...si nu cred ca lumea e dispusa sa dea atata pentru indreptare.
P. S. : de ce nu vrei sa te schimbi tu in loc de parul tau? nu stiu cum va arata dar incearca sa-l prinzi.nu va merge asa de usor cand vei avea foarte multe teme/probleme, deci conformeazate.