| Ana1501 a întrebat:

deci am un coleg in clasa pe care il plac.Cand am extras bilete pentru cadouri de craciun,eu i am fost in bilet,deci ma simt norocoasa happy.De cand a aflat că trebuie sa imi facă el cadou,se uită des la mine,si așa mult as putea spune,dar si eu de asemenea.Mă,,tachineaza,,as putea spune, mai mult, dar la faza cu privirile sunt foarte dese.Mai ales intr-o oră, am mers la tablă și el era foarte atnet la mine intre timp ce veneam se uita insistent și la mine și isi trecea insistent mana prin frizura.Ce ar putea insemna toate aceste lucruri?

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mai intoarce situatia pe toate partile analizand semnificatia fiecarui gest ...mai bine traieste clipa si bucura te ca i ai atras atentia. Cine stie poate o sa se intample ceva frumos intre voi.