| Anisoara444 a întrebat:

deci am in clasa un coleg care il plac(nu cred ca stie).Il plac cam de 1 an jumate.Chiar de Craciun,el trebuie sa imi faca cadou mie la scoala(deci ma simt norocoasa).De cand a aflat ca trebuie sa imi faca cadou,se tot uita des la mine,ma tachineazaa as putea spune, mai mult.Chiar nu de mult m-am dus la tabla si cand am venit inapoi isi trecea mana prin frizură insistent(si din cate stiu e un semn cand face lucrul acesta).El e genul de baiat care analizează.E baiat de familie mai mult,la fel ca mine. Oare să insemne ceva lucrurile astea? apropo,nu are iubita, si nu prea vorbese cu fetele

3 răspunsuri:
| MissMoon a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu el, nu ai nimic de pierdut. Daca te place și el (cel mai probabil da) Ok dacă nu, nu e capăt de lume.Incerci,de ce sa rămâi cu un regret ca nu ai încercat happy

| Anisoara444 explică (pentru MissMoon):

70% cred consider că mă place

| Anisoara444 explică (pentru MissMoon):

Mai tachineaza si alte fete, insa il observ eu pe el ca se uita la mine des