| Elenaeli22 a întrebat:

Deci e un baiat in scoala e foarte dragut.Mie imi place mult de el. Vorbim mereu pe facebook si ma mai intreaba cateodata daca am prieten, daca sunt singura chesti din astea si la scoala de fiecare data cand ma plimb pe hol cu colegele se uita numai la mine dar cand sunt cu prietenele mele nici nu vorbeste cu mine parca nu mar cunoaste.Credeti ca ma place.Dau funda la cel ma bun raspuns.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place....la scoala poate nu vrea sa te deranjeze mai ales ca esti si cu colegele sau poate e mai timid de felul lui

| Elenaeli22 explică (pentru mona):

Pai in primul rand cand sant cu colegele el vorbeste decat cu ele si pe mine nu ma baga in seama

| mona a răspuns (pentru Elenaeli22):

Vorbeste cu ele numai sa fie in preajma ta, sigur e rusinos dar baga-l tu in seama, poate asta asteapta

| RAY a răspuns:

Eu cred ca da

| DeathReaper a răspuns:

Crede-ma... Te place si mie imi placea de o fata iar ea se dadea la mine intr-un mod nesimtit, adica s-a urcat in bratele mele, si tot imi era frica sa o intreb si acuma regret ca n-am facut-o de acum 3 ani.

| Seyko a răspuns:

Cel mai probabil el se teme sa nu te puna intr-o situatie mai "incordata" fata de prietenele tale, si de aceea reactioneaza asa. Baiatul te iubeste 100%. Multa bafta!

| pinkypuff a răspuns:

Din cate ai descris parerea mea e ca te place si poate nu vorbeste cu tine cand esti cu colegele ori pentru ca el crede ca te deranjeaza ori e timid happy

| saper555 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sal intrebi si poate iti va fi cel mai bun prieten :d

| mikele33 a răspuns:

Mai bine da-mi mie fb lui, intru eu cu el in vorba si asa putem afla direct de la sursa, nu crezi?