| pitikaaaa a întrebat:

Deci ieri am iesit afara impreuna cu o prietena.intr-un parca si acolo e un teren de fotbal.Si baiatul de care imi place era acolo pe o banca si am intrat si eu cu fata aia si cu inca un baiat(sa ii zicem "X"), iar tipul care a intrat cu noi. s`a asezat pe banca langa baiatul de care mie imi place...si ii fac eu lu X "ba esti chiar nesimtit...in loik sa lasi fetele sa stea jos(referinduma la mine) te asezi uh repede"bun el se ridika si cand am vrut sa stau jos. tipu de care mie imi place pune repede picioru
9sa nu pot sta eu jos) si ma uit la el si el imi face cu ochiul si imi zambeste...
Bun acum vine si intrebarea mea:
Dc a pus picioru cand eu am vrut sa stau?
aaa tin sa mentionez ca tipu e mai mare ca mine cu un an si ca am vb cu el pe mess de doua oribig grin...si i-am imprumutat 1leu...deci va rog enorm un sfat ceva :X
app tipu stie ca il placsad

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil a vrut sa faca misto de tine pur si simplu. Stie ca il placi si profita de asta. Se joaca. Isi bate joc de tine.

| silver19 a răspuns:

Voi si cea mai mica faza o luati in considerare? n-ai ce face decat sa scrii ca ala mi-a pus mana in cap sau a pus picoru, lol straight face mare tragedie... poate a facut in gluma, poate era plictisit etc...

| cryssmelly a răspuns:

Pei.sincer habar n-am cea fost cu faza aia cu >piciorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii constient ca il placi si isi permite sa faca ce vrea el cu tine! Ai grija, incearca sa intorci in favoarea ta situatia!