| Andreeiutzav a întrebat:

deci ne-a adus tezele la romana si nota nu este asa maresigh si nustu cum sa le spun parintilor mama ma tot intreaba de nota, insa eu zic ca nu ni le-a adus si nustu cum sa fac ca sa le spun, pur si simplu imi esti fricastraight face
Vreau si eu un raspuns pentru cum sa-i spun plzz:**

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Spune-i pur si simplu tongue si pe urma zi ca v-a dat grew si alte vrajeli si ca o sa te pregatesti la oral sa iei note mari big grin bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaP99 a răspuns:

Pai si eu am avut o intrebare e genu asta numai ca eu am luat 4 la biologie dar cred ca r trebuie sa le zici nota si sa le promiti ca inveti mai mult pentru teza dein semestrul urmator