| anonim_4396 a întrebat:

deci sa va spun si eu o chestie...eram cu un baiat adica intr-un fel sau altul aveam o relatie dar din pacate ne vedeam doar unele weekenduri(doar unele)odata neam inteles sa ne vedem la tara la bunici dar el nu a venit asa ca eu (fiind o fire ce nu suporta dezamagirile si care e mereu cu pofta de libertate)m-am sarutat cu alt baiat la discoteca, nimeni nu nia vazut si neam inteles ca prietenul meu nu va afla insa eu singura i-am spus asta fiind una din marile mele greseli, el ma iertat ba chiar a venit la tara si se pare ca motivul a fost ca a pierdut autobuzul, cel mai naspa insa e faptul ca nu mi-a placut nici baiatul cu care m-am sarutat si nici sarutul.acum nu mai sunt cu el deja de un an si 3 luni insa tot tinem unu la altul si vrem sa o luam de la inceput insa el a mai gresit cu ceva mi-a dat papucii chiar de 8 martie(deci va imaginati)si nu stiu ce sa fac si eu am gresit dar si el ma ranit (chiar de 8 martie?)deci voi cemi ziceti? refac relatia sau nu?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Da
mai dai o scurta sansa, atat
s-a schimbat cu siguranta d atuncitongue
:*

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca amandoi meritati o noua sansa.

| Special_girl a răspuns:

Cred ca s-a mai maturizat un pic de atunci, si tu la fel. Vorbeste cu el si explica-i de ce te-ai sarutat cu celalalt, cere-ti scuze si spune-i ca ai vrea sa mai incercati o data.Succes

| AndreeaLupan a răspuns:

Salut...pai ute. tu daca il mai iubesti, daca tii mult la el pai incearca, de ce nu? Si chiar daca te-a facut sa suferi in relatie asta e normal, asa e in orce relatie, caci nici tu nu ai fost un inger, el te-a inteles, asa ca fa-o si tu asa.
Dar daca tea dat chiar papucii de 8 martie nu poti deja schimba nimic, ce a fost a fost, nu poti intoarcce timpul inapoi, si tu nu trebuie deja ear sa iti reamintesti de asta caci a fost in trecut in acea relatie, iar acum daca incepi una noua pentru sa mai reamintesti de ce a fost in trecut.

sper ca veti fi impreuna daca va iubiti cu adevarat.

Pai atunci bafta si multa dragoste ))) pupic

| OxiiiLineage a răspuns:

Buna happy
depinde cum mai simti. daca il mai iubesti si mai tii la el, dai o intalnire cand puteti sa va intalniti si explica-i motivele pentru care te-ai sarutat cu celalalt. Incearca sa-i zici sa te-ai simtit singura si ai fost intr-un fel fortata de imprejurari pentru ca, eh, fetele au nevoie de rasfat si dragoste. De asemenea, cereti scuze de multe ori si spune'i ca inca il iubesti, ca ai vrea sa va impacati. Poate si un sarut pe furis, daca nu te respinge!
Noroc cu asta >big grin

| Tina_6733 a răspuns:

Eu cred ca va potriviti :d lui nu i-a placut cum ai procedat tu, poate intr-o masura a vrut sa se razbune pe tine, si ti-a dat papucii.Asa ca daca il iubesti si tii la el restabileste relatia, si nu mai faceti greseli.SUCCESE :*