| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Buna happy Deci totul a inceput acum vreo 2-3 saptamani. Mie imi place de un coleg. Cand ma puneam langa el si eu si el ne inroseam. Vorbeam cu el si era cat pe ce sa ne sarutam cand m-o chemat cea mai buna prietena la ea. Am lipsit toata saptamana asta si azi mi-a zis cea mai buna prietena ca el i-a povestit ca are o prietena... Se pare ca am "pierdut teren" din cauza ca am lipsit. Ce pot sa fac? Momentan imi vine sa plang...

7 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai poti sa ii spui ce simti tu pentru el si daca nu se desparte de acea fata trebuie sa iti gasesti pe altcineva. Imi pare rau scumpo. "-*

| CaroleVoicu a răspuns:

Deci in primul rand nu te lasa sa fii "planul al doilea" niciodata
in al doilea rand daca il faci gelos nu vei rezolva nimic si te va crede o "***"
eu iti sugerez sa ii spui ce simti, direct sau cu ajutorul cuiva, sau prin mesaj, sau gaseti uh ceva si daca nu se desparte de aia inseamna ca nu-i pasa cu adevarat de tine si ii unu din tipii aia care sar din floare-n floare...mult norocwinking

| mao14 a răspuns:

Buna, mda stiu cu me si mie mi s-a intamplat si poti face 2 lucruri : ori ii spui ceea ce simti pentru el si vezi daca o lasa pe acea tipa, ori astepti pana se despart ei doi si intrii tu in actiune happy
Bafta

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru mao14):

Merge daca-l fac si gelos cu cel mai bun pr al lui big grin?

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Se poate

| sweeet14 a răspuns:

Hmm...eu zic sa asteti putin timp. Timpul le va rezolva pe toate.Dar nu iti pierde speranta.O sa se rezolve totul

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru sweeet14):

Timpul? Am mai incercat acum 2 ani asta. Nu mai prea am sperantasad