| Mσηιι a întrebat:

Hi TPUsad
Va rog ajutamina imi place de un baiat si a spus ca si lui de mine si azi si ieri nu stiu ce a avut dar nu a prea vorbit cu mine si l-am intrebat daca esti suparat a spus ca nu dar azi l-am intrebat daca ma mai iubeste si a spus probabil si i-am spus spune da sau nu si a spus nu.
Dar nu stiu daca glumeste sau cesigh
Voi ce ziceti`?

Răspuns Câştigător
| IngerulFaraAripi a răspuns:

Cred ca e cam indecis si ca ar trebui sa vorbesti cu el pe baza asta serios asa am patit si eu am plecat plangand din skate cand mi-a zis a doua zi l-am vazut cu alta dar el mi-a zis ca se duce cu prieteni si a treia zi m-a vazut suparata si m-a intrebat daca vrea sa fim impreuna, asa ca ar trebui sa vb cu el si sa ii explici eu te plac tu ai zic ca si tu de ce acum nu ma mai placi ce am fact? da-mi un motiv

3 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Imi dau seama din cate imi spui ca nu aveti mai mult de 15-16 ani.Cum crezi ca poate exista iubire la asa o varsta?

| ChickSWhisper a răspuns (pentru Andrei233):

Te inseeeeeli!
Parintii mei se iubesc si prima data cand s-au intalnit a fost la varsta de 16 anitongue( acum au vreo 40 si ceva...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai noi nu putem sti. Vorbiti si lamuriti treaba.