| Adoniaa a întrebat:

Buna!
Azi la scoala am extras fiecare un biletel pentru cadouri de Craciun si mie mi s-a nimerit un baiat.
Imi puteti spune ce si-ar dori un baiat?(12 ani)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte de citit.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

O mingie
un fular
o caciula
un joc
manusi
stilou
dulciuri
nu mai stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri video

| Poso a răspuns:

Depinde de baiat. daca ii place fotbalul iai ceva legat de echipa sa preferata sau fai un tricou imprimat cu o poza ceva funny sau cu el modificata cumva nu te costa mai mult de 30 de lei

| deealove_5589 a răspuns:

Cred ca si noua o sa ne faca asa ca o spus diriginta ca de Craciun un baiat alege un biletel si da cadou la o fata si de Pasti facem noi, fetele cadou.
Eu cred ca are trebui sa-i dai o ciocolata sau o felicitare, gestu conteaza, si e cel mai ieftin cadourolling on the floor eu asa o sa fac

| pinkgirl_6850 a răspuns:

O esarfa e in jur de 20 10 lei plz funda