| Piiink a întrebat:

Buna deci straight face Vreau sa imi rup mana rolling on the floor Ceva ideii >:?

Răspuns Câştigător
| katherinne a răspuns:

Aruncate de pe bicicletarolling on the floor
Sau cazi intentionat, numa sa nimeresti pe mana care vrei sa tio rupirolling on the floor
(LOL)ce idei iti vinrolling on the floor

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

"deciiiii" exista multe metode. sari de la inaltime pe ea, da`i cu mana de pereti pana se invineteste etc.

| crazycolor a răspuns:

laughingbua esti nebun/a...

| gaby_1815 a răspuns:

Nu prea cred ca gandesti bine dar stii ce ...sari dintr-un copac in mana sau sari in fata unei masini sau cazi jos intr-o mana sau du-te la un batauslaughing

| tpuuser a răspuns:

impiedicate;

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

O strangi usor in mengina si apoi o dai brusc intr-o parte. Fundita :3?