| ukukuku a întrebat:

decii, ma intelegeam bine cu un baiat pana cand a aflat oarecum ca imi place de el. de atunci abia mai vorbeste cu mine. ce sa fac?

1 răspuns:
| XDeiutzaX a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace in aceasta perioada.Probabil ca el, afland asta, s-a simtit stanjenit sa mai stea alaturi de tine deoarece el nu are sentimente fata de tine.(aici se deduce totul) dar daca iti doresti sa vorbesti cu el si sa va intelegeti ca inainte eu zic sa faci cumva sa pare ca nu este adevarat(rogi o prietena sa vorbeasca cu el, treci pe langa el vorbind cu o prietena despre faptul ca te enerveaza baietii care cred ca tot timpul este vorba despre eilaughing sau vorbesti in particular cu el despre aceasta problema). Totul depinde de tot ceea ce crezi tu ca poti face sau ceea ce simti.Bafta si pussi :*