| lesslonleygirl a întrebat:

Buna dimineata! Funda! In sfarsit am voie sa imi fac un cont pe hi5 si facebook(nu aveam) si imi spune ca "Ne pare rau dar nu sunteti eligibil pentru a avea un cont pe hi5/facebook". Ce sa ma fac. toti colegii mei au si eu nu! Am crezut ca este si de la varsta... asa ca am pus ca sunt nascuta in 89 (acum am 15 ani)

Răspuns Câştigător
| V8 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani ca sa iti poti face cont pe site-uri...schimba data nasterii acolo unde te inscrii si totul o sa mearga...pls fundita

1 răspuns:
| V8 a răspuns:

Tebuie sa ai peste 18 la ambele site-uri schimba data nasterii la inscriere si o sa mearga...pls fundita