| OanaLilo a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati puppy dog eyes am incercat sa imi fac si eu cont pe facebook, desi aveam unul dar :-s era vechi si aiurea rau de toot.
Asa ca azi dimineata m-am apucat de cont mi-am dra toot nu ma lasa sa imi fac :-s imi spune ca nu is : "Nu eşti eligibil pentru un cont Facebook." si vreau sa fac altul sas imi pun alta data [-x alt an si nu ma mai lasa!:@:@ ce sa fac?

1 răspuns:
| bebykageo a răspuns:

Daca vrei sa iti faci un alt cont pe facebook trebuie sa folosesti o alta adresa de mail... si acolo poti sa iti modifici si data de nastere si tot ce te intereseaza... sper sa iti fie de folos