| Anonima26985 a întrebat:

Bună din nou TPU! Ar trebui sa incep eu conversația (deși sunt fata )cu băiatul de care îmi place dacă acesta este timid? Dacă da ce subiecte sa discut cu el pentru inceput?

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Da. Pentru inceput chestii pe care le aveti in comun apoi vezi incotro duce conversatia.

| Anonima26985 explică (pentru andreia67):

Am foarte mari emoții dar voi incerca

| HadesSs a răspuns:

Pai ca sa iti dai seama ce subiecte sa discuti, trebuie intai sa incepi conversatia, cauta un subiect comun de scoala sau ceva ce crezi ca aveti un comun iar apoi dezvolta happy

| Anonima26985 explică (pentru HadesSs):

Păi suntem la aceeași școală și facem și o ora împreună deci poate discutăm despre asta, mulțumesc