| Iullyka_7527 a întrebat:

Buna din nou. vreau sa va intreb ceva mai personal. este un baiat care e mai mic cu un an ca mine. si are un verisor care e in clasa cu mine cu care am fost un an. mie imi placea putin de cel [mai mic]. dar nu prea vroiam sa fiu cu el. dintr`o gramada de motive. imi placeau la el ochii. asa si. el ma tot lua in brate si imi zicea cand vorbeam pe mess ca vrea o pritena de la noi de la scoala si etc. si acum. e cu o fata de la mine din clasa si nu stiu. sunt geloasa. si habar nu am de ce. si azi sau :* [in fata mea]. si ma simt asa naspa. parca am fost cu el si mi-a dat papuci si s-a combinat cu fata aia. nu stiu de ce dar asa ma simt. da. si nu stiu acum mai tin si la alt cineva care nu tine la mine [cu 3 ani]. innebunescstraight face. oare ce sa fac?sad.

Răspuns Câştigător
| N3rvos a răspuns:

Parerea mea este sa incerci sa te apropii de cea dea 2 a persoana sa vezi daca ei vreo sansa cu el, daca nu ai sa iti vezi in continuare de treaba ca va veni si persoana potrivita, in ceea ce il priveste pe cel mai mic cu un an este normal ti-a placut de el, si acum e cu altcineva si intervine sentimentul de vina ca nu ai facut nimic ca sa fii cu el, timpul le vindeca pe toate.Numai Bine!big grin

3 răspunsuri:
| Iullyka_7527 explică:

Raspundetilove struck...Ca dau funditalove struck.

| Iullyka_7527 explică:

Da da nu stiu. nu vroiam sa fiu cu el. si totusi sunt geloasa.

| Iullyka_7527 explică:

Gata.
mi-a trecut.love struck.