| япончик a întrebat:

Salut, prieteni, am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea- spuneti-mi si daca are greseli mersi mult: http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

8 răspunsuri:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Daca e pentru prietena ta ii va placea oricum ar fi. daca nu ii va placea inseamna ca nu te place nici pe tine. Mie sincer mi-a lasat o impresie buna, mi-ar place ca cineva sa mi-l dedice

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Da, ai talent sa faci videoclipuri dupa parerea mea, si sigur ii va placea, fara indoialawinking.

| Feliciann a răspuns:

Misto clipul si tipa misto

| RockMe a răspuns:

Esti bun...se vede si clar...

| ??????? explică:

Pohui, e nas intaleaga, ca nu-i place romana

| HubaBubba a răspuns:

La un momentdat ai scris "ignorezi". Corect cred ca este ignori.happy

| AlexsiA a răspuns:

E foarte dragut, sigur ii v-a placea

| ionut28 a răspuns:

Este foarte tare, lui alina o sa-i placa crede-ma pe cuvant esti tare frate, funda pls sau vot. bft funda