| Biiiiiiiiiibi a întrebat:

Buna dragii mei >:d< Maine am preselectie pentru a participa la balul bobocilor si as vrea sa imi spune.ti si mie ce ma intreaba sau ce ma pune sa fac (mentionez ca una dintre probe este si defilarea) laughing Va pup si multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Incearca sa fii cat mai naturala, sa vorbesti din suflet, sa zambesti, sa ai o atitudine indrazneata si sa nu ai emotii cand defilezi, sa te gandesti ca esti cineva important. Sper sa fii selectata! Succes! :*

| Biiiiiiiiiibi explică (pentru Floreenofficial):

Iţi multumesc! Şi o să ţin cont de sfaturile tale! Te pup :*

| Floreenofficial a răspuns (pentru Biiiiiiiiiibi):

Succes! :*

3 răspunsuri:
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Probabil ...cum ai spus tu : sa defilezi, si cred ca trebuie sa ai inaltime potrivita...din astea big grin