| AndreeaBalanOfficial a întrebat:

Bună dragii mei şi bună TPU.ro! ^_^Am o micuţă întrebare,dar e doar o nelămurire,nu-i adevărat! Şi cred că această întrebare poate va fi de folos la fiecare elev împarte! Atunci când daţi un test la matematică, doamna nu vă spune că daţi test, ci chiar vă spune că o mică supriză vă aşteaptă în ziua de mâine! Iar când vă aşteptaţi puţin, chiar vă dă test! Iar după ce aţi dat testul acela, vi-l trece în catalog, chiar dacă nu v-a anunţat că daţi test?

Aştept răspunsurile voastre! Spuneţi-mi părerea voastră şi un micuţ sfat, dacă se poate! Vă pup, dragii mei!

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Nu exista vreo regula în care să puie profesoru să transmită numai teste elevilor, si sa fie anunțat. Dacă în acel moment profesului ii arde de pus nota, iti dai seama ca va poate da un test de vreo 5 10 minute din lecția curentă. Se poate pune nota. Cheers!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Le vor trece cel mai probabil si are tot dreptul sa faca asta.