| Manuellllaa a întrebat:

Buna dragiilor.

Poate e iesita din comun intrebarea mea,insa credeti ca este destinul sau soarta daca eu si iubitul meu avem aceleasi linii in palma? Si mai e ceva,bunicul lui a vrut sa se casatoreasca cu bunica mea,nu au facut-o,si tatal lui a vrut sa se casatoreasca cu matusa mea, fata bunicii mele...eu imi pun niste semne de intrebarethinking Funditaaaa.

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu exista doua palmi cu linii identice, doar eventual asemanatori.
Intamplarile din familie nu garanteaza un succes sau un esec intr-o relatie.
Cel mai bine ar fi sa cautati calitatile, asemanarile sau/si atractiile, punctele comune in cealalta persoana. happy