| victory a întrebat:

dragutilor! iata ca a inceput si noul an scolar 2010-2011.anul acesta am planuri mari-vreau sa ma ridic la un nivel mult mai inalt ca toti tongue (sunt eminenta, anul trecut am particiat la olimpiada de lb.franceza am luat I loc, si am plecat si la olimpiada republicana)anul acesta vreau sa avansez cu mult mai mult...sunt in a 11 (R.Moldova) va rog niste sfaturi, inkurajari :$
multumesq enorm anticipat.

3 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Bravo:d.Keep going. Dar ce incurajari ai putea capata de aici, decat niste felicitari. Evident aceasta intrebare ai pus-o putin si pentru lauda proprie, dar este ok pentru ca, ai cu sa te lauzi.Inca o data felicitari si tine-o tot asa.Alceva sti tu mai bine ce sa faci.Bafta daca ai nevoie :d

| t0xic1girl a răspuns:

Bravo tie. Nu ca as fi rautacioasa dar ce sfaturi vrei sa primesti?"Tine-o tot asa si chestii de genuraised eyebrows" te incalzesc cu ceva? In loc sa te lauzi ar trebui sa faci ceva mai interesant din punctul meu de vederetongue...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti doresc mult succes.Ionela