| Layshaa a întrebat:

e cineva in Londra? faceti
scoala sau vreti? Pentru ca eu mam mutat aici cu parinti mei si o sa ma duc aici in continuare si habar nu am daca vor fi si romani eu ma-s bucura mult sa am colegi romani ori de clasa ori de holuri, nu conteaza.
Spun asta pentru ca e mai bine, sa ai acolo colegi romani sau chiar prieteni cu care sa iesiti in pauza sau dupa ore. sa vorbiti in limba voastra, etc.
Va rog sa-mi spuneti daca sunteti de acolo daca faceti acolo scoala, si daca aveti colegi romani.
Multumesc!

1 răspuns:
| UnBroken2016 a răspuns:

Sa te rogi sa nu ai colegi romani. Am facut si eu scoala in Italia si crede-ma, colegii romani au fost peste tot niste imputiti. Italienii au fost ori de treaba ori miserupisti. De 10x mai bine miserupist decat imputit.