| VictorFenrir a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti tristi si vreti sa iesiti din starea asta?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Citesc sau scriu ceva. Cam ambele de fapt.

| whatevernvm a răspuns:

Manele

| VictorFenrir explică (pentru whatevernvm):

Nu ascult asa ceva

| whatevernvm a răspuns (pentru VictorFenrir):

Nimeni nu asculta, dar si cand ajunge sa auda, e ca un drog omg

| VictorFenrir explică (pentru whatevernvm):

Nu si pentru mine

| Bondarel99 a răspuns:

Vorbesc cu cineva. Ești trist și pentru ca te simți singur. Încearcă!

| VictorFenrir explică (pentru Bondarel99):

Dar daca nu ai cu cine sa vorbesti? ce faci?

| Bondarel99 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Oricine, un părinte, un frate, un vecin, o cunoștința. Trebuie sa Cunoști pe cineva, povestiți puțin și o sa te simți mai bine happy

| VictorFenrir explică (pentru Bondarel99):

Familie,cunostinte am dar nu pot sa vorbesc cu ei despre asta

| Bondarel99 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Nu despre asta, despre orice vrei tu.

| VictorFenrir explică (pentru Bondarel99):

Pai mai bine as vorbi despre ce ma deranjeaza, cred ca este mai bine decat sa tin in mine

| Freya1 a răspuns:

Ascult muzica si ma uit pe net la faze comice

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu ascult muzica care imi face mie placere, ies la o plimbare singura sa mi adun gandurile. Fac lucrurile care ma relaxeaza in general...

| Staind a răspuns:

Cand e prea tare...dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alerg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult melodii triste.Ciudat,dar imi dau o dispozitie mai buna.Si citesc

| VictorFenrir explică (pentru anonim_4396):

Da si eu fac asta, dar nu ma ajuta intotdeauna

| Chernobyl a răspuns:

Eu ma uit la filmulete amuzante pe YouTube s-au ascult bancuri.