| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

E un lucru rau ca baiatul pe care-l plac a aflat ca-mi place de el?,ma rog de la niste amice de ale lui. Ele acum rad de mine mereu,desi nu le bag in seama, dar el se comporta ok cu mine, de fapt de atunci s-a mai racit dar ma saluta cand ma vede. Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| blackshadow1234 a răspuns:

Mai. eu zic sa vorbesti tu cu el. Adica, eu cred ca esti super timidawinking. Nu stii sigur ce simte el, doar el stie. Eu as zice sa vorbesti tu cu el si sa nu-i mai bagi in seama pe altii.

1 răspuns:
| Mihai239 a răspuns:

eu fac ceva in genul :
fac caterinca, glumesc cand sunt doar eu cu ea
dupa ce radem etc etc
aduc vorba de asta daca ii place de cinvea sau ceva de genul si tot asa