| anonim_4396 a întrebat:

E urgent! Cum pot sa-mi sterg poze de pe contul de facebook?

Răspuns Câştigător
| DeeaSakura a răspuns:

Salut! Pai da-i pe poza si vezi ca in partea de jos a pozei ai "like ", "distribuie " si "optiunii " da-i pe obtiunii si scrie acolo "sterge aceasta fotografie " si da-i acolo si gata ai sters-owinking!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Te duci la fiecare poza / optinuni / sterge aceasta fotografie.
Daca nu dai la albume. Editeaza albumul si apesi pe acel cos de gunoi sa il stergibig grin

| ℓαυяα a răspuns:

Dai click pe poza, in josul pozei scrie obtiuni, dai click acolo, apoi click pe sterge aceasta fotografie

| mydarkestdays a răspuns:

Dai la options si apoi delete

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Te duci la optiuni la poza tha si scrie scterge poza sau delete photo. si gta :*