| Iulia8659 a întrebat:

e vorba de parul meu. Eu ma vopsesc de cateva luni la un salon foarte bun din orasul meu, dar observ ca nu tine culoarea. Ma fac un blonda, dar dupa cateva spalari deja incepe sa se inchida culoarea la par, mai ales in partea de jos a parului. Oare folosesc ei vopsele care nu sunt de calitate sau care ar fi problema? M-am gandit ca ar fi bine sa ma decolorez, pentru ca asa asofi sigura ca nu mi se mai duce blondul. Tin sa mentionez ca culoarea mea naturala este un saten. Io seara placuta

1 răspuns:
| InVPent a răspuns:

S-ar putea să fie din cauza vopselei pe care o folosesc. Întreabă-le ce vopsele folosesc și informează-te.