| anonim_4396 a întrebat:

Eram la munca si ma sunase iubitul meu sa vina sa ma ia. Si i-am zis: bine, acum vin. Te iubesc! Langa mine era si colegul meu care a auzit discutia mea ( mai demult au fost niste glume si tachinari intre noi dar nu am avut o relatie) si cand am plecat i-am zis: la revedere! Si nu mi-a raspuns. Credeti ca e gelos?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa daca-i colegul gelos?
Eu spun sa nu mai creezi probleme acolo unde nu sunt! Ar trebuii sa nu te intereseze ce crede colegul... ca nu-i problema lui, si apoi, tu etsi intr-o relatie deja.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigura ca s-a intampla la munca treaba asta? pare intrebare de clasa a4a totusi

| Xdreaper21 a răspuns (pentru suntserios):

Ba sa stii chiar asa pare