| Brighisweet a întrebat:

Deci acum 2 saptamani am stat cu un baiat de la scoala (amandoi de la liceu). La inceput ne stiam doar din priviri dar inr-o seara mi-a scris pe facebook si mi-a zis intentiile lui ca vrea sa fie cu mine, eu i-am zis sa imi dea timp sa il cunosc mai bine apoi ma mai gandesc. Au trecut caeva zile tot imi scria pe fb si mess si prin sms si a inceput sa imi placa de el foarte mult si am accepat sa fiu cu el. Au trecut cateva zile ne intelegeam bine, dar dupa ceva vreme a devenit distant fata de mine, ma pupa pe gura cand ne intanleam si cand ne luasem ramas bun, nu ma imbratisa nu ma alinta nici nimic si normal ca ma durea ca nu stiam ce e cu el, iar aces lucru m-a facut ca trepat sa simt tot mai putin pentru el. Dupa 2 saptamani mi-a scris un sms in care zicea ca se departe de mine fara nici un motiv + ca intr-o sambata cand s-a dus la discoteca cu prietenii m-a si insela cu alta (chiar el a recunoscut). Dupa ce s-a despartit de mine intr-un sms ziua urmatoare imi scrie pe mess ca ii pare rau si ca a fos un prost ca m-a lasat balta si ma ruga sa il iert, eu i-am zis ca nu stiu ma mai gandesc.
Voi ce credeti? ar trebui sa ii mai dau o sansa sau nu merita?
dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Nu stii de ce crede ca estii jucaria lui ca poate face ce vrea din tine asa fac eu ca sa imi bat joc de fetele care ma enerveaza big grin funda

| StJimmy a răspuns:

Da.i foc. E curva. Da.ti si tu.

| Brighisweet explică (pentru StJimmy):

Eu dc sa imi dau foc?