| MeowGirl a întrebat:

Eu is suparata pe prietena mea cea mai buna pentru ca ea nu prea mai vorbeste cu mine nu iasa afara cu mine numa cu altcineva. Ce sa fac? Oare e suparata pe mine? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Bubulin4ik a răspuns:

Incearca sa mergi la ea acasa, si intrea-bo in fata care e de fapt problema!
BAfta!:*

| MeowGirl explică (pentru Bubulin4ik):

Mersi mult! :*

| Bubulin4ik a răspuns (pentru MeowGirl):

Cu mare placeretongue A mers?

| MeowGirl explică (pentru Bubulin4ik):

Pai acum vorbesc cu ea big grin

| Bubulin4ik a răspuns (pentru MeowGirl):

Ma bucur pentru voi :X

7 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Sa pictisti de tine, si-a agsit alta amica nu mai are nevoie de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sun-o sau mergi la ea acasă şi întreab-o care.i adevăratul motiv de nu vrea să iasă cu tine afară, numai cu alţii.
Poate ai jignit-o, ai supărat-o cu ceva, cine ştie.
Te pup!

| Miur a răspuns:

Incearca sa afli daca e suparata pe tine. Daca e suparata trebuie sa-ti ceri scuze. Daca nu e e clar ca are alta prietena cu care sa steie. Dar totusi de ce ai pus la categoria asta?big grin