| darkgirl58 a întrebat:

Ma aflu intr-o situatie mai delicata lipsita de inspiratie... ajutati-ma va rog. Miercuri e ziua mamei si vreau sa -i cumpar un cadou deosebit si nu stiu ce am cam epuizat toate tipurile de cadouri gen : parfumuri ( nu se omoara cu ele ) bijuterii ( nu prea poarta ) flori ( se ofilesc ) haine (nu ii stiu marimea daca nu e bun? ) poza in rama cu ea si cu mine ( rusine din partea mea, dar nu am o poza cu ea ) Ce pot sa-i cumpar? puppy dog eyes ( si da o sa-i fac si un tort, dar mai vreau sa-i daruiesc ceva deosebit )

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa-i placa mai mult,ia-i un cadou practic gen o geanta,portofel,o caseta de bijuterii,un ceas, cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri), lampa sau veioza pentru citit, telefon mobil(daca dispui de mai multi bani), set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)...cel putin lucruri din astea ii fac cadou mamei si simt ca ii daruiesc ceva util care sa-i aminteasca de mine cand le foloseste happy

| florentina_9904 a răspuns:

Buna cel mai frumos cadou trebuie facut de tine uite un site care te poate ajuta iti arata totii pasi http://ilovehandmade.ro/ aici gasesti idei tot ce vrei succes!

| Cateweline a răspuns:

Poate ai putea sa ii daruiesti o brosa daca e batrana. daca e mai tanara cumparai un ipad

| maddymaddy a răspuns:

Ai putea sai cumperi o floare in ghiveci sau o diploma pentru cea mai buna mama si poti sa o pui in rama, sau poti sai iei un tablou frumos. De exemplu eu i-am luat mamei un tablou cu rama argintie iar inauntru tabloului era plin de flori si florile erau din piele. Era super dragut... P.S. fiecare cu preferintele lui big grin