| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Eu sunt cu un băiat și de fapt îl plac pe prietenul lui foarte mult cu care nici nu am vorbit mai deloc... Un sfat, va rog. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sa te desparti de actualul tau iubit. Daca nu il iubesti cu adevarat de ce mai stai cu el?

| isemilia a răspuns:

Sa te desparti de iubit, nu vad sensul relatiei. Nu cred ca vei face asta, insa nu incerca sa te bagi in prietenia lor (adica sa fii impreuna cu amicul). Va fi si mai dureros pentru baiat si le vei strica cel mai probabil prietenia.