| Lora1 a întrebat:

Eu sunt o fire foarte timida cu baietii! Iar saptamna asta am cunoscut un baiat simpatic si dragut! Acum imi place de el! I don't want to see Problema e ca el are prietena si au o relatie la distanta iar ei se iubest foarte mult :X! Cum vine problema : El azi mi-a zis asa :
pai eu daca nu eram cu camy... te-ai fii combinat cu mine daca nu as fi fost cu ea?
Si am vazut intrbarea asta si i-am zis ca nu! Dar raspunsul poate era un da... nici eu nu stiu sigur... dupa asta el mi-a zis si asa :sa nu crezi ca vreau sa ajung undeva sau ceva de genu ok? big grin si eu am zis ok!
Iar acum nu stiu ce sa cred straight face Adica na asa de o data voi ce credeti? ii place de mine? su crede ca eu il plac? thinking Care este parerea voastra? big grin big grin

3 răspunsuri:
| VereviţaaaCiorditoaree a răspuns:

Daca o placea pe aceasta ``camy`` atunci nu cred ca te intreba daca ai vrea sa fi cu el. Daca il placi cu adevarat poti sa discuti cu el despre asta. Din moment ce tu i-ai zis clar ca nu ai vrea sa fi cu el nu cred ca sunt sanse ca el sa creada ca il placi. Daca iti da semne ca te place zi-i ca si tu il placi.
Sper ca te-am ajutat cu ceva. happy

| Lora1 explică (pentru VereviţaaaCiorditoaree):

Ok cred ca asa am sa fac big grin! multumesc de sfat! >:d

| Trucker a răspuns:

El te place, iar el si-a dat seama din comportamentul tau ca il placi, de obicei eu imi dau seama ca o fata ma place atunci cand isi schimba total comportamentul, atitudinea fata de mine (in bine, adica sa vorbeasca mai frumos, multe zambete etc...)