| Lora1 a întrebat:

Eu sunt o fire foarte timida cu baietii! Iar saptamna asta am cunoscut un baiat simpatic si dragut! Acum imi place de el! Problema e ca el are prietena si au o relatie la distanta iar ei se iubest foarte mult :X! Cum vine problema : El azi mi-a zis asa :

pai eu daca nu eram cu camy... te-ai fii combinat cu mine daca nu as fi fost cu ea?

Si am vazut intrbarea asta si i-am zis ca nu! Dar raspunsul poate era un da... nici eu nu stiu sigur... dupa asta el mi-a zis si asa :sa nu crezi ca vreau sa ajung undeva sau ceva de genu ok? si eu am zis ok!

Iar acum nu stiu ce sa cred Adica na asa de o data voi ce credeti? ii place de mine? su crede ca eu il plac? Care este parerea voastra?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
E puţin cu semnul întrebării ce a spus. Se poate traduce prin: te place, dar când a văzut că ai zis că nu ai vrea să fi cu el, a dat repede la întoarsa cu o vrăjeală ca să nu cadă de prost. Sau, pur şi simplu era curios dacă-l placi, fără să aibă altă intenţie. Părerea mea, mai bine ziceai că ai vrea. Eu zic să-i zici că-l placi să vezi ce iese.

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Eu zic ca pui botu prea repede la varajelile lui fara sa te gandesti la intentile lui si la actuala lui prietena.
Daca ar parasi-o pe ea pentru tine, nu ti-ai pune nici un semn de intrebare?!
Pe viitor poti sa patesti acelasi lucru, sunt primele semne ca nu e un baiat serios.
Doar tu stii daca il placi sau nu.
De placut, doar el stie daca te place sau nu, nu poate raspunde nimeni in locu vostru.
O zi frumoasa!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Relatiile la distanta sunt cam fragile, dar nu e bine sa te,, combini,, cat timp el o mentine.Ai avantajul apropierii, asa ca, daca-ti place, actioneaza.

| ayosmdk a răspuns:

Nu imi plac baietii de genul lui.
"Daca nu eram cu Camy "
Adica el stie ca nu va dura relatia lor sau cum vine asta?

| ayosmdk a răspuns:

Daca nu te superi... pot sa te intreb de unde esti?

| Lora1 explică (pentru ayosmdk):

Judetul Iasi de ce? thinking

| ayosmdk a răspuns (pentru Lora1):

Nimic... doar ca, cunosc un baiat exact la fel, cu o prietena camy, cu care are o relatie la distanta... doar ca eu sunt din dambovita

| Lora1 explică (pentru ayosmdk):

Aha oke big grin

| AndaDaniela a răspuns:

E o conexiune intre voi cu sigurantabig grin!
Daca vorbesti deschis cu el totul o sa fie ok! Saraca Camy...

| Vasile_Marin_1975 a răspuns:

Nu este bine odata inceput grsit o relati nu va functiona va proceda si cu altele la fel adio spune-i, e plina tara de baieti fiecare are umbra sa pe pamant