| Brittanie a întrebat:

Faza e ca unui tip ii place de mine si mie de el.Am fost in parc si am stat cu prietenii lui si ne-am simtit bine.Cand am vrut sa plec a fost trist dar am plecat. L-am intrebat daca vrea sa fie cu mine si el a zis sa nu-l intreb prostii din astea.Am zis ca bine. Apoi dupa doua trei zile o prietena de-a mea mi-a zis ca el profita de mine si l-am intrebat pe mess daca e adevarat. El a zis ca nu si ca nici nu are de profitat.Azi cand i-am scris pe mess ceau ce faci el nu a raspuns nimic.Si i-am lasat un mesaj ca pana nu vorbeste cu mine nici eu nu vorbesc cu el.Am procedat bine? Oare ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

Baietii sunt foarte greu de inteles dar pe deasupra au si prostimea asta... nu stiu cum sa-i zic.Adc. daca iti place de fata dc nu iesi cu ea? Imfine sa trecem la subiect:E clar ca te place, printre randurile care le-ai scris, te cred si crede-ma te place, dar mai avem o problema:BAIATUL!
Poi... uite cum facem :este un singur lucru(sunt mai multelaughing) de facut, sa ii spui in fata.Stai linistita cred ca pentru tine e greu (tuturor ne-a fost) asa ca spune-i in fata ca tu chiar il placi, dar daca el rateaza sansa asta pentru ca ii e frica sau este un las atunci mai ramane un singur lucru de facut:Sa il intrebi dc ti-a spus sa nu-l mai intrebi lucruri din astea! Atunci se va vedea daca este
1.LAS
2.IUBITUL PERFECT
3.UN SUPER FICIAL
4.UN TAMPIT CARUIA II PLACE SA FACA FETELE SA SUFERE
5. IUBITUL PERFECT CARE GASESTE MOTIVE PENEBILE PT A NU FI CU TN!

9 răspunsuri:
| Brittanie explică:

Pai mi-a zis fata in fata ca ma place.Si eu i-am zis in fata.E la scoala cu mine.

| Brittanie explică:

Nu mi-a raspuns pentru ca avea teme. Dupa 30 de minute mi-a rapsuns.L-am intrebat ce are si el a zis ca ce sa aiba...L-am intrebat de ce mi-a zis sa nu-i mai spuns prostii din astea.a zis ca nu stie si ca asa a zis atunci...atunci

| Picasso a răspuns (pentru Brittanie):

Hellooo seniorita! scuza-mi indrazneala ( si-asa sunt nesimtzit) nu ma mai scuza, hmmm un sfat indraznetz, incearca sa nu mai fi naiva si sa nu ceri prietenia unui baiat, heeeiii baietii agata fete, nu fetele baietii! Incearca sa nu te mai agitzi atat, el trebuie sa vina la tine sa te abordeze nu tu pe el! succes si ai grija de tine, incearca sa nu fi naiva! >big grin

| Brittanie explică:

13big grin

| IrinaAniri a răspuns:

Pai ai zis la inceput ca ii place, de unde sti tu asta? si cu chestia cu profitatu, ar cam fi sanse sa profite de tine daca a zis nu cand l-ai intrebat daca vrea sa fie cu tine, acum depinde de prietena care ti-a zis, poate zice asta ca sa te faca sa te indepartezi de el pentru ca si ea il place.
P.S. da-mi mess-ul tau ca sa putem sa vorbim despre farmerama, ai zis ca te jociwinking

| Kaℓi a răspuns:

Cati ani ai? happy

| Fr4You a răspuns:

Parerea mea ca trebuie sa vorbiti fata in fata nu pe mess. si din astea ca asa ai sa afli si daca nu incerci nu castigi si poate te place si dupa daca nu l-ai intrebat vei regreta ask la sfatul meu vb cu el fata in fata

| ancaval a răspuns:

Nu te place, isi bate joc de cine poate laughing
Daca nici nu ti-o raspuns pe mess clar, ce mai vrei flori?

| Liv00 a răspuns:

Problema e ca nu trebuie sa fii asa de insistenta! Si nu asculta de ce iti spun todeauna prietenele pentru ca ele nu sunt chiar,, sfante'' si de multe ori si pe mine m-au fraierit! Si trebuie sa mai astepti putin raspunsul fiindca nu e bine sa insisti asa de mult! Comporta-te cu el mai altfel ca sa vada ca te-a ranit(daca e cazul si daca ii place de tine cu adevarat) si daca nu se intampla nimic... asta e! Inseamna ceva!