| Naturelle a întrebat:

Buna,fetele,ce remedii folositi pentru vergeturi? crying crying LE DETEST EFECTIV ...am folosit balsam cu bitter suedez,a fost destul de OK, dar mirosul este cam nasol... Ajutati-ma sad

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ele NU mai trec, așa că învață să te obișnuiești!
Mergi pe cremă puternic hrănitoare care ajută la elasticitate.
Pa, pa.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă nu vrei să ai vergeturi nu te îngrași ca vita și faci constant mișcare pentru a-ți tonifia pielea.
Dacă deja le ai, înseamnă că ai fost certată cu mișcarea, deci le meriți. O să fie toată viața acolo pe pielea ta, inestetice și grețoase.

| Naturelle explică (pentru Wøodenpints):

Ai efectiv probleme de exprimare... Vorbeste mai civilizat, nu m-am ingrasat si nici nu sunt grasa, mi-au aparut in momentul in care m-am dezvoltat...Si da raspunsuri atunci cand stii sa vorbesti civilizat

| Wøodenpints a răspuns (pentru Naturelle):

Păi ce-am spus necivilizat?

| Crucified a răspuns:

Să te înveţi minte ca de acum încolo să nu te mai îndopi zilnic cu şaorme.