| chukhy a întrebat:

Buna fetele big grin am o intrebare pentru voihee hee ..cum ati reactiona daca prietenul vostru ar vorbi cu prietenul lui cel mai bun in lipsa voastra si ar spune ca esti cam nebuna si ca il enervezi si etc? funda

Răspuns Câştigător
| Dexaa a răspuns:

Hei! Depinde, adica daca e o relatie serioasa probabil asa avea o discutie cat se poate de serioasa cu el, dar daca e ceva doar la caterinca n-as prea baga in seama faza cu "ca-i nebuna". In schimb daca cineva ar spune ca-s enervanta, nu neaparat persoana iubita, probabil m-as cam supara deoarece mi se pare un lucru cam irelevant. Insa, trebuie' sa ai o discutie"face to face" cu el.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Eu nu as mai vorbi cu el.

| chukhy explică (pentru 愛日本):

Dar daca ai o relatie de mai bine de un an de zile?smug cum ai proceda?

| 愛日本 a răspuns (pentru chukhy):

Este un gest foarte urat, macar daca si-ar cere scuze si si-ar da seama de ce esti suparata.

| Mădă0611 a răspuns:

"Ia papucii si tai-o!"
Poti sa fii nebun in multe feluri, dar daca e acel fel care enerveaza si nu ti se spune, dar te barfeste, cum e?
"Daca nu ma poti suporta cand sunt in cea mai rea forma, in niciun caz nu ma meriti cand sunt in cea mai buna."

| facepalmlol a răspuns:

"Nu te tine sa-mi zici in fata?"
"Daca ai veo problema spune-mi-o, ori ti-ai gasit pe alta si cauti motive"

Good luck!

| chukhy explică (pentru facepalmlol):

Multumesc! faza este ca eu am vazut din greseala as putea spune conversatia happy nu mi-a spus mie.

| RennaM a răspuns:

Pai la faza cal enervez las cam lua la rost da in rest cas cam nebuna i adevarat da asata tine de personalitate si i place

| AndreeaKami a răspuns:

Eu una l-as parasi fara a ma uita inapoi.Atata timp cat spune ca-l enervez n-as mai avea niciun motiv pentru. a pastra legatura cu el.