| alecsa96 a întrebat:

Buna!
Vreau sa va intreb daca tampoanele acelea noi de la bella for teens sunt bune pentru la bazin pentru ca mi-a venit menstruatia si sunt la un curs de inot si nu stiu daca sa imi iau din acelea sau ob.Mentionez ca intr-o zi cursul dureaza o ora.
Dati-mi un sfat va rog!

1 răspuns:
| browneyes99 a răspuns:

Depinde ce varsta ai.Dar eu zic sa iei OB si in caz ca nu ai voie sa folosesti din cauza varstei eu zic ca poti sa lipsesti si tu o zi.E cam aiurea sa folosesti absorbante in apa...