| alecsa96 a întrebat:

Buna
Vreau sa va intreb daca tampoanele acelea noi de la bella for teens sunt bune pentru la bazin pentru ca mi-a venit menstruatia si sunt la un curs de inot si nu stiu daca sa imi iau din acelea sau ob.Mentionez ca intr-o zi cursul dureaza o ora.
Dati-mi un sfat va rog!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Bella for teens sunt mai bune decat ''Ob'', dar eu uite ce`ti recomand:

- Spune`i mamei tale ce ai patit si eu ti-as recomanda sa nu mergi la inot pana nu ti se termina menstruatia.

---> Daca mergi asa ''bolnava'' la inota, o sa te apuce crampele si durerile de burta cand intri in apa! Crede`ma! Asa am patit si eu cand am mers la strand!

---> Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| alecsa96 explică:

Mersi anda pentru raspuns dar pe mine nu ma doare niciodata burta la menstruatie deci nu cred ca m-ar durea in apa...dar nu asta ma interesa; voiam sa stiu daca se vede cumva.