| andenda a întrebat:

Buna fetelor!
am sa scriu asta pentru toate fetele care cer ajutorul pe aici site in legatura cu baieti de care le place si sunt prea rusinoase sa faca ceva in privinta asta. scriu din propria mea experienta, si eu am trecut prin asta credeti-ma. nu e usor, dar nu e greu. totul tine de atitudine. trebuie sa ii arati ca il placi, asa merge treaba, dar fa-o intr-un mod discret. un zambet, un ce mai faci asa din cand in cand, cumva sa isi dea si el seama ca este mai diferit decat ceilalti baieti cu care vorbesti. arata-te cat mai increzatoare, chiar daca nu esti, el nu trebuie sa stie asta, nu minti, sinceritatea este extrem de apreciata. fii cat mai deschisa cu el! asta este cel mai important lucru, nu incerca sa impresionezi neaparat cu falsitate, incearca sa fii cat mai deschisa si libera cu el, va spun eu asta m-a ajutat pe mine cel mai mult! de cand am inceput sa spun totul pe fata am avut cel putin 3 prieteni.
asa ca mult succes si lasati rusinea si fiti cat mai increzatoare si deschise!
va pup :*

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Mersi:* dragut din partea ta.