| Cosminel1192 a întrebat:

Buna fetelor. Care este cuvantul mai "micut" cand spuneti ca esti frumos respectiv dragut. Ce cuvant folositi cand va atrage mai mult un baiat?

2 răspunsuri:
| AleAlexandraIdk a răspuns:

Pai nu e neaparat un cuvant care sa arate ca ii place, de obicei fetele care plac un baiat, il baga mereu ea in seama, il complimenteaza indirect, bate apropouri, foloseste termeni indirecti de la "te iubesc" cum ar fi : " Ai grija de tine ", "Imbraca-te bine sa nu racesti " si altele happy Succes.

| Iulia0102 a răspuns:

Adorabil, simpatic love struck