| papuciirupti a întrebat:

Buna fetelor, cum va comportati cand sunteti in preajma baiatului pe care il placeti?

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu-i dau de inteles nimic, ma comport ca si cu o alta persoana, am un comportament normal. Dar, problema e ca nu pot sa ma uit in ochii lui. Si devin distanta.

| papuciirupti explică (pentru Ofiintă):

Aha, multumesc pentru raspuns...
am impreseia ca ma place o fata foarte cuminte si sunt un baiat la locul lui, nu gasesc subiecte sa ma bag in seama cu ea sad

| Doub a răspuns:

Ca un animal ciudat

| papuciirupti explică (pentru Doub):

Wtf
se pare ca toate animalele de la zoo au cont pe TPU

| SergiuBoss11 a răspuns:

Crize epileptice... spume la gura, crize de isterie.

| papuciirupti explică (pentru SergiuBoss11):

Bun raspuns, mai mult ca sigur tu esti genul de barbat pizdificatwinking

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru papuciirupti):

Incercam sa te ajut...nu trebuie sa ma insultisad

| papuciirupti explică (pentru SergiuBoss11):

Nu pune la sufletwinking
ala e un raspuns la misto, eu nu am vazut nicio fata pana acum sa faca asta, da cine stie in ce grupuri te invarti tu laughing)

| DeathOfDreams a răspuns:

Sunt mereu stăpână pe sine.
Dar câteodată, mă pierd în cuvinte.

| HITEC a răspuns:

Buna!
Deci, eu sunt un baiat, si cred ca baietii stiu mai bine.
Intra in vorba cu el, conversati despre ce ii place lui, fate placuta in prezenta lui dar, sa nu grabesti situatia (sa nu te jocu cu parul deoarece baietii stiu ca in momentul in care faceti asta il placeti)
Daca esti adolescenta intereseaza-te despre ce ii place si invatat acel domeniu (ex. mie imi place IT-ul si sunt programator dar si fotograf)
Aflai nr.de telefon si suna-l, intreaba-l daca ar vrea sa va vedeti la un film sau la un suc si asa totul va veni de la sine.

| papuciirupti explică (pentru HITEC):

Si eu sunt baiat... rolling on the floor
de treaba cu parul stiu dar unele o fac din instinct laughing
cat despre sa te sune o fata prima fara sa vorbiti ceva inainte e una la o suta si nu mi s-a intamplat mie pana acum...

| HITEC a răspuns (pentru papuciirupti):

Dap. ai dreptate

| papuciirupti explică (pentru HITEC):

Aia cu numarul de telefon ai nimerit-o!
mi s-a intamplat saptamana asta si eram al naibi de uimit de cat tupeu a avut tipa, e frumoasa rau, ma iubeste laughing dar mie imi place de alta sad... nici nu stiu pe ce drum s-o apuc +am observat ca ma plac inca vreo 2 boboace laughing) (nu ma laud dar se pare ca sunt cautat)