| Alexissss a întrebat:

Buna happy Fetelor imi puteti da niste idei cum sa ma imbrac in noaptea dintre ani avand in vedere ca petrecerea o sa aiba loc in casa unde este cald.As vrea sa fie adecvat varstei mele adica de 14-15 anihappy Cele mai bune idei o sa primeasca OWN :X Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| vanessa98 a răspuns:

Daca vrei sa iesi in evidenta poti sa-ti iei o vestuta de la un costum si pantaloni de costum sau daca esti fata poti sa-ti iei o fustita scurta si un maieu decoltat sau mai simplu un costum de baie(glumeam) cel mai bine este sa te imbraci lejer si sexy pentru a atrage multe priviri. funda?

4 răspunsuri:
| Helper004 a răspuns:

Si eu m-am gandit ceva timp si, m-am decis sa ma imbrac asa: blugi si un baieu in care sa se vada bretelele de la sutien, ma gandesc ca sti despre ce vorbescwinking

| Alexissss explică (pentru Helper004):

Stiu despre ce este vorba dar as vrea ceva mai special deoarece o sa fie primul revelion in casa noua si o sa avem multi musafiri cv de varsta mea si totusi sa ies in evidenta. daca intelegi ce vreau sa zichappy

| Helper004 a răspuns:

Aaa. Atunci intr-o rochie mai scurta, sau intr-o fustita mai scurta si cu un pic de creion negru la ochi si rimel :X big grin

| Alexissss explică:

Scuzati nu own ci Fundabatting eyelashes