| anonim_4396 a întrebat:

Bună fetelor. Vreau să vă cer o părere. Dacă o fată încheie o relatie pentru că iubitul are zona intimă prea mare, credeți că ăsta este un motiv normal si serios de despartire? Sau... înseamna că de fapt nu era iubire? Precizez că relația a fost scurtă și a luat decizia asta după ce a văzut prima dată că s-a speriat. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este de mirare asa ceva. De obicei „zona intimă" mare atrage pe multe fete.
Mai degraba comportamentul lui este nașpa.

| Simpatic a răspuns:

Mai tu iti faci reclama?

Si de ce doar fetele pot sa iti exprime opinia aici? nu este ceva ce tine doar de domeniul fetelor si al femeilor, da poate din perspectiva lor...

Nu stiu ce varsta aveti voi, sau ce varsta are acea fata dar ea nu era o femeie, pai o femeie ar fi incantata...
Cea care s-a speriat si a fugit este o adolescenta, si nici macar una 'corigenta' asa cum imi placeau mie, ci este una care a stat mai mult prin biblioteca, adica una fara experienta de viata de nicio forma!
Nu ai pierdut nimic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Slăbuță gluma

| Scotianca a răspuns:

Daca te afce sa te simti incomoda da. Nu te lua dupa alte comentarii stupide de troll.